• info@tabatabaei-tran.com

  • تماس با ما:02155060997

  • زمان :شنبه-چهارشنبه 9-5:30

نحوه بسته بندی لوازم خانه

بسته بندی لوازم خانه

در اسباب کشی شما، همه وسایل منزل را به نقطه ای دیگر جابجا می کنید مگر اینکه تصمیم به فروش بعضی از وسایل یا تبدیل به احسن آنها را داشته باشیدکه برای جابجایی آنها به کمی مهارت احتیاج دارید.

 

بسته بندی اشیا با توجه به سایز و ابعاد :

 

  • فرش

 

برای جابجایی فرش بهتر است آن را به صورت لوله ای جمع کنید .و در پایان اگر مایل بودید با سلفون های مخصوص بسته بندی آنرا خوب بپوشانید . به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش و به خصوص ریشه های آن به هنگام جا به جایی، ابتدا پارچه ای را در قسمت ریشه ها به صورت دولا به گونه ای قرار دهید که ریشه در بین دو لایه پارچه واقع شود، سپس فرش را با پارچه لوله کنید. در نهایت اگر پارچه بزرگ دیگری در دسترس دارید، به دور فرش لوله شده نیز بپیچید.

 

  • انواع میز و صندلی

 

برای بسته بندی این گونه از اثاثیه باید این صورت عمل کنیم که لبه ها و گوشه های تیز آنها را با استفاده از جعبه ، نایلون ، کاغذ و هر چیز دیگر که بتواند این قسمت را بپوشاند پر کنید .

سپس با سلفون مخصوص یا نایلون حباب دار و چسب آنرا بسته بندی کنید .

صندلی ها را می توان به صورت L  روی هم چید تا فضای کمتری را اشغال کند .

 

  • وسایل شکستنی ، ظرف و ظروف

 

   اشیاء شکستنی را در پارچه یا روزنامه پیچیده و از ظروف پلاستیکی دردار فریزری به عنوان جعبه آنها استفاده کنید.

ظرف و ظروف را می توانید تک تک یا دسته دسته کنار هم قرار داده سپس با نایلون حباب دار به دقت بسته بندی کنید . و برای آینه ها می توانید ابتدا لبه های تیز آن را با روزنامه باطله یا پلاستیک حباب دار بپوشانید و سپس با سلفون یا ملافه به دقت بپوشانید . بادتان باشد که روی وسایل شکستنی لیبل بزنید .

 

 

  • رختخواب

بسته بندی رختخواب و وسایل خواب همچون تشک ، ملافه ، بالش و غیره را دست کم نگیرید . این ها می توانند بعضی وقتها خیلی سنگین باشند . بعضی از بقچه ترک هایی که زیپ و دسته دارند استفاده می کنند .برخی دیگر با استفاده از چند ملحفه یک بقچه درست می کنند . در هر صورت اینها وسایلی هستند که روی آنها می خوابید !!!

 

  • لوستر و چراغ های سقفی


در جابجایی لوسترها و چراغهای سقفی ، سعی کنید ابتدا تا جایی که امکان دارد ، قسمت های جدایی پذیر آنها را جدا کنید ، سپس هر قسمت را جداگانه با استفاده از روزنامه ، لباس یا پلاستیک های حبابدار مخصوص حمل و نقل ، بستهبندی کنید.سپس در جعبه ای سالم که از استحکام آن اطمینان ایجاد کرده اید ، قرار دهید .

 

  • یخچال

 

وسایل بزرگ مثل پیانو، تلویزیون، یخچال ساید بای ساید و وسایل دیگر به روش های خاصی برای جابه جایی نیاز دارند که بهتر است آنها را به شرکت حمل و نقل بسپارید.

وقتی دنبال شرکت می گردید بهتر است با دقت از آنها سؤال کنید که امکانات خاصی در اختیارتان می گذارند یا نه. معمولا نرخ حمل یخچال ساید بای ساید و پیانو جداگانه حساب می شود.

 

 

 

 

 

آدرس

آدرس :

تهران - بزرگراه بعثت - پلاک 52

تلفن :

55060997- 55067555

شماره همراه:

09125231842

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مارا دنبال کنید :

google-plus telgrm

جدیدترین مطالب

19 فروردين 1399 / Mrs.kazemi
19 فروردين 1399 / Mrs.kazemi
19 فروردين 1399 / Mrs.kazemi

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت